Jak to začalo...

Jak to začalo

13. dubna 2013 v 16:15 | Blanka
Jako dítě jsem se zamilovala do Barbie. Pokud jste neměli někoho na "Západě", neměli jste šanci panenku sehnat. Pokaždé když jsem si prohlížela zahraniční katalog a byly tam Barbie, koukala jsem jak Alenka v říši divů. Nakonec jsem svou první dostala kolem 12-ti let, celé 2 roky to byl skoro celý můj život, ale pak přišla střední a s ní jiné zájmyÚžasný.
Ale úplně jsem na ni nezapomněla, asi ještě 2 roky jsem doma tvořila oblečky, hezky naaranžovala, zabalila a mamka v práci prodala a já si aspoň vydělala na značkové džínyUsmívající se
Vůbec jsem neměla tušení, že existují i nějaké sběratelské Barbie. Vzhledem k tomu, že mé první dítě je klouček, který zbožňuje bagry, traktory atd., tak jsem se ani v hračkárně k Barbiím nedostala.
Mé druhé dítě je holčička, která bude mít co nevidět roček. V březnu měla jmeniny, tak jsem přemýšlela, co ji mám koupit.
Kamáradka mi dala tip, že její holčička dostala Barbii už když měla 2 měsíce a hezky je nafotily atd. Tak jsem si řekla, že to není špatný nápad. V Tescu byly slevy, tak jsem se ocitla v oddělení hraček před panenkami Barbie a vše bylo zpátky.
Koukla jsem ještě na MMB co najdu tam ,no a všechno nasvědčuje tomu, že diagnóza "Barbie" je u mě jak vyšitáMrkající
Prozatím jsem nováček, ale moc mě to baví a snad si většinu všeho osvojím.
Budu moc ráda, za každou radu.
Vložila jsem pár obrázků, vyfotila jsem je jen tak narychlo, postupně tady začnu holky dávat.
Blog si zřizuju sama. Zatím mi to jde pokus, omyl, tak snad se časem zlepším i v tomhleUsmívající se

Tímto Vás všechny vítám na mém blogu a těším se na ty Vaše.


 
 

Reklama