Jordy

"Má vysněná"

13. prosince 2013 v 17:00 | Blanka
V minulém článku jsem Vám představila jednu z koček, která mi dorazila v balíku od Alice.
Asi bych měla nejdřív vysvětlit, jak je možné, že se mi to tady v poslední době hemží jednou panenkou za druhou, žádnou banku jsem nevykladla, jen jsem poněkud vytřídila svou sbírku. Kouzlu Barbií jsem propadla na konci letošní zimy a pohltilo mne to se vším všudy. Po nějakém časem jsem si pořídila svou první panenku na těle pivotal, začala na ně tvořit, přetělovat a dokonce jsem se pustila do převlasení. Trošku jsem se přesunula od sběratelství k "panenkaření" a zjistila jsem, že začínám mít na panenky určité požadavky, především jejich pohyblivost atd. Poté jsem si pořídila první IT a vzhledem k tomu, že tohle jsou právě panenky pro dospělé, úplně jsem jim propadla a začala si pomalu tvořit novou "hrací" rodinku. Samozřejmě, že mi zůstalo i několik Barbií, kterým já říkám "zdravé jádro".
Někdo moc nemá rád označení, že si s panenkami hraje, já jsem na to naopak hrdá, že si i jako dospělá dokáži hrát se svou fantazií, odpoutat se aspoň sem tam od svých starostí a být na chvíli ve světě, který si pamatuji jen z dětství. Samozřejmě, že dnes je to hraní trošku jiné, než když mi bylo deset, ale to Vám určitě nemusím vysvětlovat. Stav mé aktuální sbírky je v Galerii, a ještě čeká několik holek na představení.
Momentálně jsem se svou partou maximálně spokojena, všechni jsou pohybliví, mají svou roli a já se jim věnuji a vymýšlím s nimi vylomeninyMrkající
Pár krabičkových záležitostí mi zůstalo, ale zbytek jsou všechno aktéři mých budoucích článků, které spáchám na tomto blogu.
A tímto končí můj výlev myšlenek, ale měla jsem potřebu osvětlit všem, jak to od nového roku na mém blogu bude. Blíží se čas vánoc a pomalu všichni přestáváme stíhat, tak abych na tento restík nezapomněla.

A nyní již má vysněná panenka, kterou jsem si tak nějak sama sobě nadělila ke svým jmeninámUsmívající seFashion Royalty Jordan Bionica, 1200ks, 2009


Promo foto
 
 

Reklama